Adventní výstava 27.11.2011

První adventní víkend se ve Svinné uskutečnila zajímavá výstava s tématikou Vánoc.

Adventní výstava 27.11.2011

Adventní výstava ve Svinné.

První adventní víkend se ve Svinné uskutečnila zajímavá výstava s tématikou Vánoc.

Naše svinnovské ženy, vedeny Soňou Mužíkovou, už čtrnáct dní před výstavou začaly péct vánoční cukroví. Organizovaly a připravovaly vše tak, aby průběh výstavy byl naprosto bezchybný. Sál v nově opravené budově bývalé školy se na dva adventní dny proměnil v krásnou, a vánoční atmosférou naplněnou, výstavní síň.

Při vstupu do sálu mě hned zaujalo asi deset ustrojených vánočních stromků. Každý stromek byl ustrojen jinak, od staročeských ozdob až po současnost. Také jsem si prohlédl několik  krásných Betlémů, adventních věnců a všelijaké rukodělné vánoční výtvory, které přinesli vystavit jak místní, tak i přespolní. Děvčata nabízela vánoční cukroví, horký punč a medovinu.

Návštěvníci měli možnost ochutnat tradiční rybí polévku, smaženého kapra i bramborový salát. Já jsem poctivě pojedl ode všeho a nemělo to chybu!

Musím naše ženy ve Svinné pochválit za vynikající nápad a následně časově náročnou realizaci. Adventní výstava ve Svinné se povedla, což může jistě potvrdit každý, kdo tuto výstavu navštívil. A návštěvníků bylo vskutku veliké množství. Každý odcházel domů s hlavou plnou vánočních nápadů a pohlazením po duši.

A to byl ten pravý účel výstavy.

Vlastik Š.

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Ochrana: Kolik je tři plus dva?
Poslední fotogalerie
Rychlý vzkazník
Novinky e-mailem

Anonce aktuálních akcí a přehled novinek na webu na Váš e-mail.

Počítadlo

TOPlist