Silvestr tabletenis anobrž ping-pong 2011

Dne 30.12.2011 se odehrál již tradiční turnaj dvojic ve stolním tenise.

Silvestr tabletenis anobrž ping-pong 2011

Silvestr tabletenis anobrž ping-pong 2011

 

V minulých letech nastolená tradice praví, že na Silvestra se ve Svinnovské škole hraje amatérský turnaj dvojic ve stolním tenise. Nejinak tomu bylo i koncem loňského roku, kdy se ze zjevných důvodů hrálo o den dříve, tedy 30. prosince.

Po zralé úvaze zainteresovaných, bylo pořadatelství přiřknuto vítěznému páru z předchozího turnaje, o hladký chod celé akce se tedy starali Jirka Novotný a Pavel „Lupajz“ Mikulecký.

Je třeba zmínit „nepatrné“ změny v ustavování párů, kdy se v minulosti z přihlášených hráčů dvojice poctivě ;-) losovaly, což někteří hráči patřičně komentovali a následně své neopodstatněné protesty byli nuceni odvolat. Po těchto zkušenostech pořadatelé přistoupili k jiné praxi, totiž k turnaji se hlásily již hotové dvojice, což vedlo i ke zvýšení herní úrovně.

O hráče a jejich fandy se vzorně postaral místní „Dámský spolek“. Podával se výborný guláš, pitný režim pak každý dodržoval dle své chuti a dispozic.

Celý turnaj vyústil v podvečer finálovým soubojem rodinných párů Šosových a Beránkových. Jistotně lze říci, že ani představa pořadatelství příštího turnaje nezabránila nikomu ze zúčastněných hrát naplno. Vítězství si nakonec vybojovali manželé Šosovi a s tím právo a povinnost pořádat turnaj následující. Vítězům tedy popřejme, ať se jim daří nejen pokud jde o hru samotnou, ale aby se jim vydařilo i pořadatelství přinejmenším tak, jak to předvedli Jirka s Pavlem.

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Ochrana: Kolik je tři plus dva?
Rychlý vzkazník
Novinky e-mailem

Anonce aktuálních akcí a přehled novinek na webu na Váš e-mail.

Počítadlo

TOPlist